Free Shipping on orders over 50$

Aristo - gdziekolwiek jesteś...

Urządzenia marki ARISTO od 1991 roku zapewniają użytkownikom mobilność oraz możliwość pracy i zabawy gdziekolwiek są. W biurze, na lotnisku, w czasie wakacyjnego wypoczynku... Dzięki naszym urządzeniom przenośnym wszyscy mogą osiągać swoje cele zawodowe i prywatne szybciej i łatwiej, a także cieszyć się ulubioną muzyką, filmem czy dostępem do internetu w dowolnym miejscu i czasie.

Dystrybucja w Polsce

Oficjalnym prodycentem marki ARISTO i dystrybutorem jej produktów w Polsce jest 
COMES Sp z o.o. z siedzibą we Wrocławiu
.

COMES Sp. z o.o. - producent i dystrybutor zaawansowanych rozwiązań IT

COMES S.A. - ogólnopolski dystrybutor IT i AGD od 1987 rokuCOMES Sp. z o.o. koncentruje swoją działalność na produkcji i dystrybucji mobilnych urzadzeń IT i AGD. Według statystyk znajdujemy się w czołówce największych producentów i sprzedawców tego typu sprzętu w Polsce. Na rynku nowych technologii informatycznych firma działa od 1987 roku, a od 1993 specjalizuje się w sprzedaży komputerów przenośnych i urządzeń mobilnych.

W swojej ofercie posiada ponadto szeroki zakres akcesoriów do notebooków, tabletów, nawigacji samochodowej i smartfonów.

Comes wciąż zwiększa swój udział na polskim rynku. Ze względu na dobre warunki współpracy i wysoki poziom obsługi, które oferuje klientom, sprzedawcom detalicznym, jak i wysoką jakość swoich produktów postrzegany jest za jednego z liderów w branży IT. Świadczą o tym liczne, zdobyte przez Spółkę nagrody, certyfikaty i artykuły w prasie branżowej.

Dane rejestrowe firmy:

COMES Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ul. Kościerzyńska 10
51-416 Wrocław
Wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Wrocław-Fabryczna, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 
KRS: 0000475300.
NIP: 894-00-05-492
REGON: 008044178 
Kapitał zakładowy: 600 000 zł
Kapitał wpłacony: 600 000 zł

www.comes.com.pl